Elite Neon Cup

Το μελλον

Ειναι εδω

  • Ελληνικά
  • English

Βίκος Cola Elite Neon Cup 2017

Βίκος Cola Elite Neon Cup 2017 Το Elite Neon Cup, το τουρνουά που έχει γίνει θεσμός, μεγαλύτερο από κάθε άλλη φορά, μας χάρισε και φέτος εμπειρίες και μοναδικές στιγμές!


Το Βίκος Cola Elite Neon Cup 2017 φιλοξένησε στις Αθλητικές Εγκαταστάσεις Παιανίας, 41 ομάδες από 13 διαφορετικές χώρες σε 3 ηλικιακές κατηγορίες.


Η διοργανώτρια αρχή, Yellowfields, θέλει να ευχαριστήσει όλες τις ομάδες που συμμετείχαν στο τουρνουά, τους περήφανους χορηγούς μας καθώς και όλο τον κόσμο που παρακολούθησε και συνέβαλε στην δημιουργία αυτής της πραγματικής ποδοσφαιρικής γιορτής.


Σας ευχαριστούμε και σας περιμένουμε στο Elite Neon Cup 2018!

Κ15

Κατάταξη Ομάδων

Α.Ε.Κ.
Α.Ε.Κ.
Ηρακλής
Ηρακλής
FC Krasnodar
FC Krasnodar
Ατρόμητος
Ατρόμητος
Altinordu FC
Altinordu FC
Partizan FC
Partizan FC
Παναθηναϊκός
Παναθηναϊκός
BK Hacken
BK Hacken
Gabala FC
Gabala FC
10η
Άρης
Άρης
11η
Καλλιθέα
Καλλιθέα
12η
Lyngby Boldklub
Lyngby Boldklub
13η
A.C.S. Juniorul
A.C.S. Juniorul
14η
Πανιώνιος
Πανιώνιος
15η
Beirut Football Academy
Beirut Football Academy
16η
Απόλλων Χαλανδρίου
Απόλλων Χαλανδρίου
17η
FC Tirana Internacional
FC Tirana Internacional

Βραβεία

Νικήτρια Ομάδα
Α.Ε.Κ.
Πολυτιμότερος Παίχτης
Γιώργος Ανθουλάκης (Ηρακλής)
Κορυφαίος Σκόρερ
Magnus Hald (Lyngby Boldklub)
Καλύτερος Τερματοφύλακας
Denis Mukhin (FC Krasnodar)
Fair Play
BK Hacken

Κ13

Κατάταξη Ομάδων

FC Krasnodar
FC Krasnodar
Ατρόμητος
Ατρόμητος
Lyngby Boldklub
Lyngby Boldklub
Altinordu FC
Altinordu FC
Παναθηναϊκός
Παναθηναϊκός
Α.Ε.Κ.
Α.Ε.Κ.
FC Tirana Internacional
FC Tirana Internacional
Nikki Coerver
Nikki Coerver
Άρης
Άρης
10η
Πανιώνιος
Πανιώνιος
11η
Απόλλων Σμύρνης
Απόλλων Σμύρνης
12η
Ε.Π.Σ.ΑΝ.Α.
Ε.Π.Σ.ΑΝ.Α.
13η
FC Arda-1924
FC Arda-1924
14η
Beirut Football Academy
Beirut Football Academy
15η
Δόξα Άνοιξης
Δόξα Άνοιξης
16η
Sydney Olympic FC
Sydney Olympic FC

Βραβεία

Νικήτρια Ομάδα
FC Krasnodar
Πολυτιμότερος Παίχτης
Vladimir Yarlykov (FC Krasnodar)
Κορυφαίος Σκόρερ
Sviatoslav Frolov (FC Krasnodar)
Καλύτερος Τερματοφύλακας
Daniil Golikov (FC Krasnodar)
Fair Play
Sydney Olympic FC

Κ11

Κατάταξη Ομάδων

Α.Ε.Κ.
Α.Ε.Κ.
Πανιώνιος
Πανιώνιος
Α.Ο. Παθιακάκης
Α.Ο. Παθιακάκης
Ατρόμητος
Ατρόμητος
Ακαδημία Λάκη
Ακαδημία Λάκη
Nikki Coerver
Nikki Coerver
Απόλλων Σμύρνης
Απόλλων Σμύρνης
Ηρακλής
Ηρακλής

Βραβεία

Νικήτρια Ομάδα
Α.Ε.Κ.
Πολυτιμότερος Παίχτης
Χατζηροδίτης Γιώργος (Α.Ο. Παθιακάκης)
Κορυφαίοι Σκόρερς
Ανδρικόπουλος Αριστείδης (Α.Ε.Κ.)
Κούμπανης Έραλντ (Α.Ε.Κ.)
Καλύτερος Τερματοφύλακας
Τζωρτζακάκης Δημήτρης (Α.Ε.Κ.)
Fair Play
Ακαδημία Λάκη