Elite Neon Cup

Το μελλον

Ειναι εδω

  • Ελληνικά
  • English

Προγραμμα Αγωνων Κ11

Φάση Ομίλων
Όμιλος Α ΟλυμπιακόςΟλυμπιακός (9) ΠαθιακάκηςΠαθιακάκης (4) ACS JuniorulACS Juniorul (4) ΠανιώνιοςΠανιώνιος (0)
Όμιλος Β ΠαναθηναϊκόςΠαναθηναϊκός (9) Cagliari CalcioCagliari Calcio (6) ΆρηςΆρης (3) Δόξα ΆνοιξηςΔόξα Άνοιξης (0)
Όμιλος C ΑτρόμητοςΑτρόμητος (7) FC PartizanFC Partizan (7) Sporting GreeceSporting Greece (3) Αστέρας ΜενιδίουΑστέρας Μενιδίου (0)
Όμιλος D Πρωταθλητές ΠευκώνΠρωταθλητές Πευκών (7) ΑΠΟΕΛΑΠΟΕΛ (5) Α.Ε.Κ.Α.Ε.Κ. (4) Απόλλων ΣμύρνηςΑπόλλων Σμύρνης (0)
1η Ημέρα (Δευτέρα 2/4)
Γήπεδο 4A
0 – 6 2 – 3 5 – 4 4 – 5 0 – 0 2 – 2 7 – 1 2 – 1
ACS JuniorulVSΟλυμπιακός Cagliari CalcioVSΠαναθηναϊκός ACS JuniorulVSΠανιώνιος ΆρηςVSCagliari Calcio ΑτρόμητοςVSFC Partizan Α.Ε.Κ.VSΑΠΟΕΛ FC PartizanVSSporting Greece ΑΠΟΕΛVSΑπόλλων Σμύρνης
Γήπεδο 4B
2 – 0 2 – 0 6 – 1 0 – 8 1 – 2 2 – 4 0 – 8 1 – 4
ΠαθιακάκηςVSΠανιώνιος ΆρηςVSΔόξα Άνοιξης ΟλυμπιακόςVSΠαθιακάκης Δόξα ΆνοιξηςVSΠαναθηναϊκός Αστέρας ΜενιδίουVSSporting Greece Απόλλων ΣμύρνηςVSΠρωταθλητές Πευκών Αστέρας ΜενιδίουVSΑτρόμητος Α.Ε.Κ.VSΠρωταθλητές Πευκών
2η Ημέρα (Τρίτη 3/4)
Γήπεδο 4A
5 – 0 0 – 0 0 – 3 2 – 2
Cagliari CalcioVSΔόξα Άνοιξης ACS JuniorulVSΠαθιακάκης Αστέρας ΜενιδίουVSFC Partizan ΑΠΟΕΛVSΠρωταθλητές Πευκών
Γήπεδο 4B
0 – 2 8 – 0 4 – 1 6 – 0
ΆρηςVSΠαναθηναϊκός ΟλυμπιακόςVSΠανιώνιος ΑτρόμητοςVSSporting Greece Α.Ε.Κ.VSΑπόλλων Σμύρνης
Playoffs 13-16
3η Ημέρα (Τετάρτη 4/4)
Γήπεδο 4A
Θέση 13-16 (Κ1)
7 – 1
Θέση 13-16 (Κ2)
3(3) – (4)3
ΠανιώνιοςVSΔόξα Άνοιξης Αστέρας ΜενιδίουVSΑπόλλων Σμύρνης
4η Ημέρα (Πέμπτη 5/4)
Γήπεδο 4A
Θέση 13-14
2(5) – (3)2
ΠανιώνιοςVSΑπόλλων Σμύρνης
Γήπεδο 4B
Θέση 15-16
0(5) – (4)0
Δόξα ΆνοιξηςVSΑστέρας Μενιδίου
Playoffs 9-12
3η Ημέρα (Τετάρτη 4/4)
Γήπεδο 4B
Θέση 9-12 (Κ1)
2 – 1
Θέση 9-12 (Κ2)
2 – 6
ACS JuniorulVSΆρης Sporting GreeceVSΑ.Ε.Κ.
4η Ημέρα (Πέμπτη 5/4)
Γήπεδο 4A
Θέση 9-10
0 – 7
ACS JuniorulVSΑ.Ε.Κ.
Γήπεδο 4B
Θέση 11-12
0 – 2
ΆρηςVSSporting Greece
Playoffs 1-8
3η Ημέρα (Τετάρτη 4/4)
Γήπεδο 4A
Προημιτελικός 1 (Π1)
3 – 0
Προημιτελικός 2 (Π2)
1(2) – (3)1
Ημιτελικός 1 (Η1)
3 – 0
Ημιτελικός 2 (Η2)
0 – 4
ΟλυμπιακόςVSCagliari Calcio ΠαναθηναϊκόςVSΠαθιακάκης ΟλυμπιακόςVSΑτρόμητος ΠαθιακάκηςVSFC Partizan
Γήπεδο 4B
Προημιτελικός 3 (Π3)
2 – 1
Προημιτελικός 4 (Π4)
0 – 1
Θέση 5-8 (Κ1)
5 – 2
Θέση 5-8 (Κ2)
1(5) – (4)1
ΑτρόμητοςVSΑΠΟΕΛ Πρωταθλητές ΠεύκωνVSFC Partizan Cagliari CalcioVSΑΠΟΕΛ ΠαναθηναϊκόςVSΠρωταθλητές Πεύκων
4η Ημέρα (Πέμπτη 5/4)
Γήπεδο 4A
Θέση 5-6
3(5) – (6)3
Τελικός
0(8) – (7)0
Cagliari CalcioVSΠαναθηναϊκός ΟλυμπιακόςVSFC Partizan
Γήπεδο 4B
Θέση 7-8
0 – 2
Μικρός Τελικός
2 – 0
ΑΠΟΕΛVSΠρωταθλητές Πεύκων ΑτρόμητοςVSΠαθιακάκης