Elite Neon Cup

Το μελλον

Ειναι εδω

  • Ελληνικά
  • English

Προγραμμα Αγωνων Κ13

Φάση Ομίλων
Όμιλος Α ΑτρόμητοςΑτρόμητος (9) ΑΠΟΕΛΑΠΟΕΛ (4) Πρωταθλητές ΠευκώνΠρωταθλητές Πευκών (4) ACS JuniorulACS Juniorul (0)
Όμιλος Β ΟλυμπιακόςΟλυμπιακός (9) ΠανιώνιοςΠανιώνιος (4) Lyngby BoldklubLyngby Boldklub (3) FC Internacional TiranaFC Internacional Tirana (1)
Όμιλος C Boldklubben af 1893Boldklubben af 1893 (5) Α.Ε.Κ.Α.Ε.Κ. (5) ΆρηςΆρης (3) KACMKACM (1)
Όμιλος D ΠαναθηναϊκόςΠαναθηναϊκός (9) Galatasaray SKGalatasaray SK (6) Δόξα ΆνοιξηςΔόξα Άνοιξης (3) Hapoel Herzliya FCHapoel Herzliya FC (0)
1η Ημέρα (Δευτέρα 2/4)
Γήπεδο 1
0 – 1 0 – 1 1 – 2 1 – 1 3 – 0 4 – 0 0 – 0
ΑΠΟΕΛVSΑτρόμητος ACS JuniorulVSΠρωταθλητές Πευκών Lyngby BoldklubVSΟλυμπιακός FC Internacional TiranaVSΠανιώνιος Δόξα ΆνοιξηςVSHapoel Herzliya FC Boldklubben af 1893VSKACM Α.Ε.Κ.VSΆρης
Γήπεδο 4
1 – 2
Galatasaray SKVSΠαναθηναϊκός
2η Ημέρα (Τρίτη 3/4)
Γήπεδο 1
4 – 1 0 – 1 1 – 1 0 – 2
ΑΠΟΕΛVSACS Juniorul FC Internacional TiranaVSLyngby Boldklub ΑΠΟΕΛVSΠρωταθλητές Πευκών Lyngby BoldklubVSΠανιώνιος
Γήπεδο 2
3 – 0 1 – 0 2 – 0 0 – 1
ΑτρόμητοςVSΠρωταθλητές Πευκών ΟλυμπιακόςVSΠανιώνιος ΑτρόμητοςVSACS Juniorul FC Internacional TiranaVSΟλυμπιακός
Γήπεδο 3
0 – 0 0 – 7 1 – 1 0 – 2
Α.Ε.Κ.VSBoldklubben af 1893 Δόξα ΆνοιξηςVSΠαναθηναϊκός ΆρηςVSBoldklubben af 1893 Hapoel Herzliya FCVSΠαναθηναϊκός
Γήπεδο 4
0 – 0 6 – 0 3 – 0 0 – 6
ΆρηςVSKACM Galatasaray SKVSHapoel Herzliya FC Α.Ε.Κ.VSKACM Δόξα ΆνοιξηςVSGalatasaray SK
Playoffs 13-16
3η Ημέρα (Τετάρτη 4/4)
Γήπεδο 3
Θέση 13-16 (Κ1)
0 – 3
Θέση 13-16 (Κ2)
2 – 1
ACS JuniorulVSFC Internacional Tirana KACMVSHapoel Herzliya FC
4η Ημέρα (Πέμπτη 5/4)
Γήπεδο 2
Θέση 13-14
0(5) – (6)0
FC Internacional TiranaVSKACM
Γήπεδο 3
Θέση 15-16
1 – 3
ACS JuniorulVSHapoel Herzliya FC
Playoffs 9-12
3η Ημέρα (Τετάρτη 4/4)
Γήπεδο 4
Θέση 9-12 (Κ1)
0 – 2
Θέση 9-12 (Κ2)
2 – 1
Πρωταθλητές ΠεύκωνVSLyngby Boldklub ΆρηςVSΔόξα Άνοιξης
4η Ημέρα (Πέμπτη 5/4)
Γήπεδο 1
Θέση 9-10
4 – 0
Θέση 11-12
2(4) – (3)2
Lyngby BoldklubVSΆρης Πρωταθλητές ΠεύκωνVSΔόξα Άνοιξης
Playoffs 1-8
3η Ημέρα (Τετάρτη 4/4)
Γήπεδο 1
Προημιτελικός 1 (Π1)
0 – 2
Προημιτελικός 2 (Π2)
1(5) – (4)1
Ημιτελικός 1 (Η1)
1 – 0
Ημιτελικός 2 (Η2)
1(5) – (4)1
Boldklubben af 1893VSGalatasaray SK ΟλυμπιακόςVSΑΠΟΕΛ Galatasaray SKVSΑτρόμητος ΟλυμπιακόςVSΠαναθηναϊκός
Γήπεδο 2
Προημιτελικός 3 (Π3)
1 – 0
Προημιτελικός 4 (Π4)
1 – 0
Θέση 5-8 (Κ1)
1(1) – (2)1
Θέση 5-8 (Κ2)
0 – 1
ΑτρόμητοςVSΠανιώνιος ΠαναθηναϊκόςVSΑ.Ε.Κ. Boldklubben af 1893VSΠανιώνιος ΑΠΟΕΛVSΑ.Ε.Κ.
4η Ημέρα (Πέμπτη 5/4)
Γήπεδο 1
Θέση 5-6
2 – 0
Τελικός
3 – 0
ΠανιώνιοςVSΑ.Ε.Κ. Galatasaray SKVSΟλυμπιακός
Γήπεδο 2
Θέση 7-8
0(4) – (3)0
Μικρός Τελικός
1(4) – (3)1
Boldklubben af 1893VSΑΠΟΕΛ ΑτρόμητοςVSΠαναθηναϊκός

Οι Χορηγοι Μας

Ονομαστικος Χορηγος

Βίκος Cola

Επισημοι Χορηγοι

Athlometrix Football Pro

Επισημος Τηλεοπτικος Μεταδοτης

Nova

Επισημοι Υποστηρικτες

Cartridge World Honor Omano ΙΙΕΚ Άλφα London Hotel Naturals Ostracon Panda Sports Microsoft Xbox

Υπο την Αιγιδα της

Ε.Π.Ο.

Διοργανωση

Yellowfields